Karrier

Gyakorlattal rendelkező munkafelvevő-szerviz tanácsadó munkatársat keresünk

Feladatok

  • ügyfeles telefonok fogadása,

  • ajánlatadás,

  • alkatrész rendelés,

  • munkalap felvétele, írása,

  • flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása,

  • műhelymunkák előjegyzése, szervezése,

  • javítási munkák ellenőrzése,

  • interaktív munkafelvétele, gépkocsi átadása-átvétele,

Elvárások

szakirányú autószerelő műszaki végzettség

empatikus, ügyfélbarát hozzáállás

kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség

hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

megbízható, önálló munkavégzés

„B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

Vonzó kereseti lehetőség

Kulturált munkakörülmények

Szakmai továbbképzési lehetőség

Hosszú távú, biztos munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre szíveskedjen elküldeni: info@centrumautoszerviz.hu